خرید بازی ATV Drift Tricks - مخصوص پلی استیشن 4 - PSVR
خرید بازی ATV Drift  Tricks - مخصوص پلی استیشن 4 - PSVR
قیمت: 2160000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی ATV Drift Tricks - مخصوص پلی استیشن 4 - PSVR

خرید بازی ATV Drift & Tricks - مخصوص پلی استیشن 4
مدل: بازی PS4
تولیدکننده: Maximum Games
دو نفره Split-Screen - تا ۱۰ نفر آنلاین - نیازمند پلاس برای بازی آنلاین
مسابقه‌ای - موتور ATV - بازی VR
مناسب برای تمام سنین

محصولات مشابه

دریفت، حرکات نمایشی و هیجان!

از موتورهای دو چرخ خسته شده‌اید؟ پس بازی ATV Drift & Tricks مناسب شما است. بازی ATV Drift & Tricks یک بازی مسابقات موتورهای چهار چرخ است که با هدست PSVR نیز سازگار است.

بازی ATV Drift & Tricks دارای مودهای جذاب لیگ، تایم تریل، مسابقه، Hot Lap، King of the Road، Golden Helmet، Last One Standing و Hunter است. شما می‌توانید این بازی را به صورت تک‌نفره یا دونفره آفلاین تجربه کنید و دوستان خود را در بخش‌های مختلف به چالش بکشید. همچنین بازی دارای بخش آنلاین با پشتیبانی از ۱۰ نفر است.

 

بازی ATV Drift & Tricks دارای مسیرهای مسابقه مختلف در محیط‌های متنوعی چون دشت، صحرا، جنگل، کوهستان، دریاچه، رودخانه و واحه است.

 

در بازی ATV Drift & Tricks می‌توانید با موتور خود حرکات نمایشی مختلفی را در هوا به نمایش بگذارید و مهارت خود را به رخ دیگران بکشید. هنگام رانندگی نیز می‌توانید با دریفت‌های بلند، رانندگان دیگر را پشت سر بگذارید و مهارت‌های رانندگی خود را به نمایش بگذارید.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی ATV Drift Tricks - مخصوص پلی استیشن 4 - PSVR

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}