هدست چت Razer Tetra برای PS4
هدست چت Razer Tetra برای PS4
قیمت: 970000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

هدست چت Razer Tetra برای PS4

 

عنوان محصول :هدست چت Razer Tetra برای PS4

دارای یک میکروفون با الگوی ضبط قلبی

حذف صداهای پس زمینه 

۷۰ گرم وزن

میکروفون دارای قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه

امکان  قطع صدا

جک 3.5 میلی‌متری

یک هفته مهلت تست برای ضمانت اصالت کالا

 

 

 

 

 

محصولات مشابه

هدست Razer Tetra تنها ۷۰ گرم وزن دارد و اصلا وزن آن را روی سر و گوش خود حس نمی‌کنید و ساعت‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید.

میکروفون این هدست به گونه‌ای طراحی شده است تا صدای محیط را حذف کند و حتی اگر مشغول بازی با یک سیستم صوتی قوی هستید، تنها صدای شماست که توسط میکروفون به مخاطب شما منتقل می‌شود و کمترین صدای ممکن از محیط در گفتگوی شما و دوستان‌تان شنیده می‌شود.الگوی ضبط قلبی،‌بیشترین صدا را از مقابل خود دریافت می‌کند و با دور شدن از خط مرکزی اصلی میکروفون، مقدار دریافت صدا نیز کاهش پیدا می‌کند و تقریبا هیچ صدایی از پشت میکروفون ضبط نمی‌شود.

میکروفون این هدست دارای قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه است در نتیجه شما می‌توانید گوشی آن را روی هر کدام از گوش‌های خود بگذارید و باز هم از میکروفون آن نهایت بهره را ببرید. این هدست دارای یک کنترل پنل روی خط تنظیم و قطع صدا است و با جک 3.5 میلی‌متری به تمام کنترلرهای PS4 وصل می‌شود.

فراتر از صدا باشید

هدست Razer Tetra یک هدست مخصوص چت برای پلی استیشن 4 است. این هدست دارای یک میکروفون با الگوی ضبط قلبی است و صداهای پس زمینه را حذف می‌کند تا با وضوحی بالا، هنگام بازی با دوستان خود چت کنید و از بازی‌ لذت ببرید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای هدست چت Razer Tetra برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}