خرید بازی Battle Axe نسخه اسپشال برای PS5
خرید بازی Battle Axe نسخه اسپشال برای PS5
قیمت: 2850000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Battle Axe نسخه اسپشال برای PS5

خرید بازی Battle Axe نسخه ویژه برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: Numskull
یک نفره - دو نفره آفلاین
اکشن - هک و اسلش
مناسب برای هفت سال به بالا
شامل دیسک ساندترک بازی

محصولات مشابه

نسخه ویژه بازی Battle Axe شامل دیسک ساندترک بازی می‌شود.

 

بازی Battle Axe یک بازی اکشن آرکید ایزومتریک با الهام از بازی‌های آرکید محبوب قدیمی است که توسط هنک نیبورک، طراح حرفه‌ای پیکسل آرت ساخته شده است. بازی Battle Axe دارای جلوه‌های باکیفیت بالا، مکانیزم‌های  کلاسیک بازی‌های اکشن و موسیقی آهنگساز معروف، مانامی ماتسومه است و طرفداران بازی‌های قدیمی از این بازی لذت خواهند برد.

در بازی Battle Axe، شما در نقش یکی از سه قهرمان بازی در سرزمین مرسیا تحت سلطه حاکم ظالمی به نام اتلدرد زندگی می‌کنید. اتلدرد در برجی غیر قابل نفوذ زندگی می‌کند که در سرزمین‌های یخ‌زده شمالی قرار دارد و هیچ کس به آن نمی‌رسد. هر هفت سال، او ارتشی به جنوب می‌فرستد و کارگران جدیدی را به زور به خدمت وا می‌دارد. این کارگران هیچ گاه به خانه باز نمی‌گردند.

 

 

در بازی Battle Axe، یک جادوگر، یک الف و یک غارتگر، تصمیم می‌گیرند تا قهرمان مرسیا باشند. شما با انتخاب یکی از این سه قهرمان باید مرسیا را از چنگ اتلدرد نجات دهید.

 

 

بازی Battle Axe به صورت تک‌نفره یا دونفره قابل بازی است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Battle Axe نسخه اسپشال برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}