خرید بازی Breathedge برای PS5
خرید بازی Breathedge برای PS5
قیمت: 1690000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Breathedge برای PS5

خرید بازی Breathedge برای PS5
تولیدکننده: PERP Games
یک نفره
بقا
مناسب برای بالای ۱۲ سال

محصولات مشابه

بازی Breathedge یک بازی بقای اول شخص با گرافیک بالا و لحظات بسیار بامزه‌ است که شما را دعوت می‌کند تا در فضا بگردید و راه برگشت به زمین را پیدا کنید.

در بازی Breathedge باید آیتم‌های مختلف را جمع آوری کنید، تجهیزات و وسایل نقلیه بسازید و راز انفجار سفینه فضایی‌تان را کشف کنید. فضا جای بسیار خطرناکی است و باید با سرما و گرما، تشعشات درون فضا و ربات‌هایی تشنه به خون مبارزه کنید.

 

 

جلوه‌های بصری و هنری زیبا

در بازی Breathedge در فضایی وسیع و در میان بقایای یک سفینه فضایی عظیم، باید با اتکا به غرایز خود با خطرات فضا و ربات‌هایی افسار گسیخته بجنگید.

 

 

یک بازی بقا در فضای بامزه

شما در بازی Breathedge کنترل مردی معمولی را بر عهده دارید که خاکستر پدربزرگش را به مراسمی در آن سوی کهکشان‌ها می‌برد که ناگهان سفینه‌ای که با آن سفر می‌کرده، منفجر می‌شود و او و مرغش، تنها بازماندگان این انفجار هستند.

 

 

شما اکسیژن بسیار محدودی در بازی خواهید داشت اما باید برای پیدا کردن منابع لازم در بقا، در فضا قدم بگذارید و قبل از تمام شدن اکسیژن، آیتم‌های مورد نظر خود را پیدا کنید. برای بقا، ساختن آیتم‌های مختلف حیاتی است و باید با ساختن تجهیزات جدید و کاربردی، شانس بقای خود را افزایش دهید.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Breathedge برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}