خرید بازی Crusader Kings III نسخه Day One برای PS5
خرید بازی Crusader Kings III نسخه Day One برای PS5
قیمت: 1780000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Crusader Kings III نسخه Day One برای PS5

خرید بازی Crusader Kings III نسخه Day One برای PS5
تولیدکننده: Paradox Interactive
یک نفره
استراتژی عظیم - 4X
مناسب برای ۱۲ سال به بالا
شامل DLC و پوستر

محصولات مشابه

نسخه Day One بازی Crusader Kings III شامل بسته گسترش‌دهنده Garments of The Holy Roman Empire و پوستر می‌شود.

 

در بازی Crusader Kings III شما می‌توانید در نقش یک حاکم، برای سلطنت بر اروپای قرون وسطی تلاش کنید. شاید حکومت شما کوتاه مدت باشد اما همیشه می‌توانید بازی را با نوادگان خود ادامه دهید و میراث خاندان خود را در این بازی استراتژیک زنده نگه دارید.

 

در بازی Crusader Kings III شما در ابتدا یک خاندان سلطنتی تشکیل می‌دهید و سپس در طول قرن‌های متمادی برای حکومت بر اروپا تلاش می‌کنید. جنگ یکی از راه‌های تثبیت حکومت‌تان است اما یک رهبر واقعی، به دیپلماسی توجه نشان می‌دهد و در وهله اول، از سرزمین خود مراقبت می‌کند. بازی Crusader Kings 3 یک بازی استراتژیک عظیم و نقش آفرینی است که تمام المان‌های نسخه‌های قبلی این بازی را بهبود بخشیده است و کامل‌ترین بازی در سری Crusader Kings است.

 

 

شما در بازی Crusader Kings III ابتدا خاندان خود را در سال 867 یا 1066 میلادی تشکیل می‌دهید. سپس با کسب زمین‌های بیشتر و ایجاد روابط دیپلماتیک با همسایه‌های خود، قلمرو خود را گسترش می‌دهید و مهم‌تر از همه چیز، خاندان خود را نیز گسترش می‌دهید تا پس از شما، نوادگان‌تان سلطنت را ادامه دهند.  پس از مرگ، شما می‌توانید بازی را در نقش وارث ادامه دهید و تنها راه پایان بازی، از بین رفتن کامل خاندان شما است.

 

 

بازی Crusader Kings 3 دارای جزئیات بسیار زیادی در زمینه نقش‌های مختلف در یک خاندان سلطنتی است و باید با شوالیه‌ها و حتی مردم عادی نیز روابط خوبی داشته باشید، دربار خود را مدیریت کنید، به سایر کشورها جاسوس بفرستید، رفاه مردم را تأمین کنید و حتی روابط شخصی خود را نیز سر و شکل دهید. بازی Crusader Kings 3 شامل کاراکترهای مختلف از تاریخ قرون وسطی اروپا است و می‌توانید با همه آن‌ها دوست شوید و حتی خانواده‌ای جدید تشکیل دهید.

 

 

بازی Crusader Kings III نقشه بزرگی دارد که از شمالی‌ترین سرزمین‌های نورس تا شاخ آفریقا و از شرقی‌ترین نقطه جزیره بریتانیا تا سرزمین بروما در آسیا را شامل می‌شود. شما می‌توانید تمام این سرزمین‌ها را تصاحب کنید و حکومت کوچک خود را به یک امپراتوری بزرگ تبدیل کنید.

 

 

به عنوان یک شبیه‌ساز امپراتوری و یک بازی شبیه‌ساز، بازی Crusader Kings 3 دارای کاراکترهای بسیار متنوع با ویژگی‌های منحصربفردی است که همگی در شخصیت و اعمال هر کاراکتر تأثیر زیادی دارند و باید به آن‌ها توجه کنید. شما می‌توانید به عنوان یک پادشاه، با مشت آهنین حکومت کنید و دیگران را تهدید کنید یا یک رهبر دیپلماتیک باشید و با روابط خوب با همسایه‌ها، آن‌ها را با خود هم‌پیمان کنید. ویژگی‌های پادشاهی که می‌سازید با ژنتیک به فرزندان شما نیز منتقل می‌شوند پس بهتر است در انتخاب همسر دقت کنید. 

 

 

شما می‌توانید فرزندان خود را در ناز و نعمت بزرگ کنید، برای آن‌ها سرپرست تعیین کنید، فرزندان دیگر حاکمین را به سرپرستی بگیرید، برای فرزندان خود همسر تعیین کنید و با تنظیم یک ازدواج بین دو خانواده، با وجود مخالفت فرزندان خود، روابط دیپلماتیک بین خاندان خود و دیگر کشورها را تقویت کنید.

 

 

بازی Crusader Kings III قابلیت‌های شخصی سازی زیادی در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید علاوه بر ظاهر، تمام ویژگی‌های فیزیکی و شخصیت کاراکتر خود را تغییر دهید و با تعیین سیاست‌های مختلف، کشور مورد نظر خود را بسازید.

 

 

بازی Crusader Kings III یک بازی استراتژی عظیم است و دنیای بازی با تصمیم‌های شما و سایر کشورها، دائما در حال تغییر است. شما می‌توانید دیگر کشورها را تصاحب کنید و برای آن‌ها حاکمین جدید اختیار کنید یا به آن‌ها کمک کنید تا کشور خود را توسعه دهند. همچنین باید همیشه نیم نگاهی به توطئه‌های دربار خود و خیانت هم‌پیمانان‌تان داشته باشید.

 

 

شما در این دنیای بزرگ راهی به جز اتکا به سیاست‌های چریکی نخواهید داشت و باید مانند دشمنان‌تان، از جاسوس‌های مختلف استفاده کنید، دیگر حکومت‌ها را تهدید کنید یا با کسب اطلاعات حساس، از آن‌ها باج‌گیری کنید. شما حتی می‌توانید رقبای خود را ترور کنید. البته همیشه می‌توانید تلاش کنید تا انسانی صلح‌دوست باشید و کشوری برای ترویج فرهنگ و هنر بسازید.

 

 

جنگ بخش گریزناپذیر حکومت است و باید ارتشی متشکل از سربازان و شوالیه‌ها بسازید و تاکتیک‌های نظامی را توسعه دهید تا در برابر حمله دیگران آماده باشید یا بتوانید به دیگر کشورها حمله و آن‌ها را غارت کنید.

 

 

در بازی Crusader Kings III می‌توانید یک رهبر مذهبی باشید و از چهره‌های مذهبی کمک بگیرید یا حتی مذهب جدیدی تشکیل دهید و برای توسعه آن تلاش کنید. این مذهب جدید می‌تواند سخت‌گیرانه باشد یا ممکن است بسیار متعادل باشد، انتخاب با شما است.

 

 

علاوه بر مذهب، باید به تکنولوژی و فرهنگ نیز اهمیت دهید. شما در بازی می‌توانید قلعه‌های عظیم بسازید و با تجارت با دیگران، ثروت خود را افزایش دهید. بازی Crusader Kings III دارای تنوع زیادی است و با هر تصمیم، داستانی کاملا جدید را رقم خواهید زد که شما را در مسیری خاص و منحصربفرد راهی می‌کند. به همین دلیل، این بازی ارزش تکرار تقریبا بی‌نهایتی دارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Crusader Kings III نسخه Day One برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}