خرید بازی Dakar Desert Rally برای PS5
خرید بازی Dakar Desert Rally برای PS5
قیمت: 1950000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Dakar Desert Rally برای PS5

خرید بازی Dakar Desert Rally برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: Saber Interactive
یک نفره - تا چهار نفر آنلاین
مسابقه‌ای - رالی
مناسب برای تمام سنین

محصولات مشابه

بازی Dakar Desert Rally، تجربه‌ای واقع‌گرایانه از مسابقات رالی داکار است و شامل ۱۳۰ مسابقه از فصل‌های ۲۰۲۰، ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ مسابقات داکار می‌شود. این بازی با مجوز رسمی مسابقات داکار ساخته شده است و دارای پیست‌ها، خودروها، تیم‌ها و رانندگان واقعی این مسابقات است.

 

 

بازی Dakar Desert Rally یک بازی مسابقه‌ای اوپن ورلد است که سرزمین وسیع عربستان سعودی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا آزادانه در صحراهای خشک و آفتابی آن رانندگی کنید و چالش‌های مختلف را انجام دهید.

 

 

بازی Dakar Desert Rally دارای آب و هوای پویا و چهار فصل است که به مرور زمان تغییر می‌کنند و در روز و شب، با رویدادهای محیط زیستی مانند توفان شن، نور آفتاب بسیار شدید، باران و برف و مرداب‌های خطرناک مواجه خواهید شد که شما را به چالش خواهند کشید.

 

 

برای رانندگی در مسیرهای مسابقات داکار، باید با استفاده از کتاب‌های راهنمای مخصوص رانندگان، مسیر خود را پیدا کنید. این راهنماها دقیقا مانند دفترچه‌های راهنمای مسابقات داکار ساخته شده‌اند.

 

 

بازی Dakar Desert Rally به صورت تک‌نفره قابل بازی است و دارای حالت آنلاین با پشتیبانی از حداکثر چهار نفر است. این بازی دارای بیش از ۱۵۰ وسیله نقلیه از دسته‌های خودرو، موتورسیکلت، تراک، موتور چهار چرخ و SSV است که دقیقا مانند خودروهای واقعی شبیه‌سازی شده‌اند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Dakar Desert Rally برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}