نسخه Elite بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 برای PS5
نسخه Elite بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 برای PS5
قیمت: 1040000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

نسخه Elite بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 برای PS5

عنوان محصول :   نسخه Elite بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 

پلتفرم اجرایی : PS5

سبک بازی : اکشن شوتر 

سبک : اکشن شوتر

 سلاح کمان زهی

سلاح تک‌تیرانداز550 TRV

سلاح هفت‌تیر Mad Sheriff 9

 سلاح خودکار Car K8

 اسکین Zebra

نقشه جدید

سازنده :  CI Games

موجودی محدود قبل از پرداخت با تماس تلفنی هماهنگ نمایید

 

محصولات مشابه

آزادی عمل در گیم پلی بازی

گرافیک بصری قابل توجه

بخش وسیع آپگرید

جو و اتمسفری گیرا

سیستم ارتقای کاراکتر

المان‌های مخفی‌کاری و درگیری کارآمد

تنوع خوب طراحی محیط‌های بازی

گان پلی عمیق

ارزش تکرار بالا به لطف شیوه‌‌های مختلف پیشروی در بازی

درخت مهارت‌های مفید، کاربردی و موثر

بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2، چالش‌برانگیزترین عنوان از سری بازی‌های Sniper Ghost Warrior است که از شما می‌طلبد تا اهدافی را در فواصلی طولانی‌تر از هزار متر از بین ببرید. بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 دارای بخش تک‌نفره داستانی دراماتیک است که شامل مأموریت‌هایی در خاورمیانه می‌شود و باید با استفاده از تاکتیک‌های نظامی، به هدف خود برسید.

 

شما در بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 نقش Raven را بر عهده دارید که یک تک‌تیرانداز مزدور است و برای انجام قراردادهایی راهی مرزهای سوریه و لبنان می‌شود تا با یک سندیکای تروریستی مبارزه کند. بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 حتی حرفه‌ای‌ها را نیز به چالش می‌کشد و نیازمند سطح جدیدی از مهارت، تمرکز و دقت است. بسیاری از اهداف شما در فاصله‌های هزار متری هستند که این امر در بازی‌های Sniper Ghost Warrior بی‌سابقه بوده است.

 

بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 توسط تیم سازنده اولین بازی ساخته شده است و دارای سطح جدیدی از واقع‌گرایی است. شما اسلحه بسیاری در اختیار دارید که با دقت شبیه‌سازی شده‌اند و باید با توجه به محیط و جزئیات، با دشمنانی مبارزه کنید که بسیار واقعی به نظر می‌رسند.

 

بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 دارای ارزش چندباره بازی کردن است و هر مرحله را می‌توانید به شکل‌های مختلف به پایان برسانید. با به پایان رساندن مراحل به روش‌های مختلف می‌توانید پول‌های زیادی به دست آورید و اسلحه و تجهیزات خود را تقویت کنید.

 

بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 دارای گرافیک بهبود یافته، فریم‌ریت بهتر و موتور بازی تقویت شده است تا بهترین بازی این سری از نظر بصری در اختیار شما باشد. کشتن در این بازی بسیار طبیعی به نظر می‌رسد و دوربین kill cam این بازی، هر شلیک را بسیار لذت‌بخش جلوه می‌دهد.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نسخه Elite بازی Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}