خرید بازی Fobia St Dinfna Hotel برای PS5
خرید بازی Fobia  St  Dinfna Hotel برای PS5
قیمت: 1550000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Fobia St Dinfna Hotel برای PS5

خرید بازی Fobia: St. Dinfna Hotel برای PS5
تولیدکننده: Maximum Games
یک نفره
ترس و بقا
مناسب برای بالای ۱۸ سال

محصولات مشابه

در بازی Fobia، هتل بدنام سن دنفنا را کشف خواهید کرد. این هتل که در ترزه تریلهاس در برزیل بنا شده است، مکانی متروک است که منبع شایعات و داستان‌های مرموزی است. یک خبرنگار آماتور به نام روبرتو لیته به توصیه دوستش به این هتل می‌رود و متوجه می‌شود که این هتل، از چیزی که تصور می‌شد، مخوف‌تر است. او اکنون باید با استفاده از مهارت‌هایش، نه تنها راز هتل سن دنفنا را کشف کند، بلکه از آن جان سالم به در ببرد. روبرتو در این هتل دوربینی را کشف می‌کند که می‌تواند به او جهان‌های موازی را نشان دهد و با فرقه‌ای آشنا می‌شود که از انسان‌ها، هیولاهایی شیطانی می‌سازند. در بازی Fobia: St. Dinfna Hotel باید معماهای مختلف را حل کنید، دشمنان را بکشید و با جمع آوری منابع، سلاح‌های جدیدتری تهیه کنید.

 

 

بازی Fobia با موتور آنریل ساخته شده است و از نظر بصری شما را با جلوه‌های مخوف، میخکوب می‌کند. هتل سن دنفنا نه تنها زیبا، بلکه بسیار ترسناک است.

 

بازی Fobia یک بازی ترس و بقا است و برای زنده ماندن باید همیشه به دنبال آیتم‌های مختلف باشید و خود را در برابر خطرات تجهیز کنید.

 

بازی Fobia دارای معماها و پازل‌های مختلف است که برای حل کردن آن‌ها باید به دنبال سرنخ در محیط بازی باشید و از دوربین ماورایی خود برای نگاه کردن به دنیاهای موازی استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Fobia St Dinfna Hotel برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}