خرید بازی Forspoken برای PS5
خرید بازی Forspoken برای PS5
قیمت: 2280000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Forspoken برای PS5

سازنده : Luminous Productions

ناشر : Square Enix

یک نفره

اکشن ماجراجویی - اوپن ورلد

مناسب برای بالای ۱۸ سال

محصولات مشابه

فورسپوکن یک شاهکار واقعیه! به واسطه وجود جادوهایی قابل باز کردن، ارتقای زره‌ها، مبارزات و خط داستانی که با بهترین‌های صنعت رقابت می‌کند، نه تنها بازگشت اسکوئر انیکس به ریشه‌ها را ثابت می‌کند بلکه نشان می‌دهد که آن‌ها حالا حالاها برنامه دارند تا طرفداران خود را غافلگیر کنند!

نبرد خود را پیدا کنید

بازی Forspoken ماجرای دختر نیویورکی جوانی به نام فری است که ناگهان از سرزمین زیبا اما بی‌رحم آتیا سر در می‌آورد. فری، در جستجوی خانه‌ای جدید، باید از قدرت‌های جادویی جدیدش استفاده کند و در محیط زیبای آتیا، با هیولاهایی عظیم‌الجثه بجنگد.

پارکور جادویی

قابلیت‌های خاص فری به او این امکان را می‌دهند تا بدون هیچ مشکلی به هر نقطه‌ای صعود کند، از دیوارها بالا برود، از روی دره‌ها بپرد، از روی کوه‌ها پایین بپرد و از هر محیطی بدون مانع رد شود. قدرت جادویی او، پارکور جادویی نام دارد که در هنگام مبارزات نیز کارآمد است و به او کمک می‌کند تا بتواند با خیل عظیمی از دشمنان، همزمان درگیر شود.

 

نبرد جادویی

فری در بازی Forspoken با دشمنان و موجودات متعددی مبارزه می‌کند و دارای سه سبک مبارزه مختلف برای تمام سلیقه‌ها است. شما می‌توانید از سبک مبارزه سریع او استفاده کنید یا سبک کندتر اما قدرتمندتری را انتخاب کنید. با یاد گرفتن سبک‌های مبارزه فری می‌توانید آن‌ها را با هم ترکیب کنید و در مبارزه با انواع دشمنان، از ترکیب حمله‌های خود استفاده کنید. مهارت‌های فری در سبک‌های مختلف قابل تغییر و شخصی‌سازی هستند و می‌توانید به سبک مبارزه دلخواه خود بجنگید.

 

سرزمین آتیا

پس از رسیدن به آتیا، فری با سرزمینی زیبا و سرسبز مواجه می‌شود که زمانی تحت سلطه زنان حاکمی به نام تانتا بوده است اما اکنون نیروی شریری آن را تا مرز نابودی پیش برده است. این نیروی شریر که The Break شناخته می‌شود، حیوانات آتیا را به هیولا تبدیل کرده است و زیبایی آتیا، اکنون بسیار تهدید آمیز است. تانتاها که زمانی زنانی بخشنده و درستکار بودند، اکنون ساحره‌هایی شرور و بی‌رحم هستند. فری تحت تأثیر The Break قرار نگرفته است و تنها فردی است که می‌تواند به ساکنین باقی‌مانده آتیا کمک کند و آن‌ها را از شر The Break نجات دهد. او همچنین به دنبال راهی برای رسیدن به خانه‌اش در نیویورک است.

 

 

گشت و گذار در آتیا

آتیا سرزمینی رنگارنگ و جادویی پر از ماجراجویی و راز است. در راه نجات آتیا از چنگ تانتاها، فری با آتیا بیشتر آشنا می‌شود، با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شود و دوستان جدیدی پیدا می‌کند. دنیای آتیا تحت تأثیر نیروی شریری به نام The Breakقرار گرفته است اما این نیروی شر هیچ تأثیری روی فری ندارد و فری تنها فردی است که می‌تواند با آن روبرو شود؛ به همین دلیل، فری تنها شانس بقای اهالی سیپال، آخرین شهر باقی‌مانده در آتیا است. در این ماجراجویی، فری با داستان‌های مختلفی روبرو می‌شود و کم کم آتیا را به عنوان خانه جدیدش می‌پذیرد.

 

 

آلفره «فری» هالند

فری هالند همیشه در زندگی‌اش، فردی جداافتاده از دیگران بود. او یک روز به شکل عجیبی از نیویورک به آتیا منتقل می‌شود. سرزمین آتیا از هیچ نظر هیچ شباهتی به نیویورک ندارد. او اکنون می‌تواند از جادو استفاده کند و با استفاده از جادو، قدرت پارکور را نیز به دست آورده است. او حالا به یک دست بند بزرگ و باستانی به نام Cuff مجهز است و به کمک آن، باید با نیرویی شریرانه بجنگد، تانتاها را شکست دهد و راه خانه را پیدا کند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Forspoken برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}