خرید بازی Horror Tales The Wine برای PS5
خرید بازی Horror Tales  The Wine برای PS5
قیمت: 1399000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Horror Tales The Wine برای PS5

پلتفرم اجرایی : PS5

نام بازی : Horror Tales: The Wine

سبک ماجرایی ترسناک

ناشر JanduSoft

درجه بندی سنی بالای 18 سال

محصولات مشابه

بازی The Wine بخشی از مجموعه بازی‌های ترسناک Horror Tales است.

 

در بازی Horror Tales: The Wine، شما در جزیره‌ای در دریای مدیترانه با بیماری عجیبی که همه مردم جزیره را از پا در آورده است، دست و پنجه نرم می‌کنید. محیط زیبای این جزیره اکنون خالی از سکنه است و تنها کابوس‌هایی وحشتناک اینجا باقی مانده‌اند.

 

 

در بازی The Wine موجودی مرموز در حال شکار شما است و شما در تمام مدت بازی باید از دست او فرار کنید اما این کار اصلا آسان نیست. بازی The Wine دارای پازل‌های چالش‌برانگیز متعددی است که باید برای پیدا کردن راه فرار آن‌ها را حل کنید.

 

 

در بازی The Wine، یک بیماری همه‌گیر باعث ایجاد تب بسیار شدید، توهم و نهایتا مرگ می‌شود. اهالی جزیره به دلیل این بیماری مرده‌اند و آن‌هایی که زنده ماندند، فرار کرده‌اند. بیماری ظاهرا از مهم‌ترین محصولات کشاورزی این جزیره نشأت گرفته است.

 

 

شما در بازی The Wine در نقش مارتی ورملو بازی خواهید کرد و باید به هر قیمتی که شده، درمان این بیماری را پیدا کنید. برای پیدا کردن درمان، شما باید به مزرعه خانواده بانیدبوسک بروید اما متوجه می‌شوید که موجودی شیطانی آن جا را تسخیر کرده است و شما در این جزیره تنها نیستید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Horror Tales The Wine برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}