خرید بازی In Nightmare برای PS5
خرید بازی In Nightmare برای PS5
قیمت: 1350000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی In Nightmare برای PS5

خرید بازی In Nightmare برای PS5
تولیدکننده: Maximum Games
یک نفره
ترسناک - ماجرایی
مناسب برای بالای ۱۲ سال

محصولات مشابه

بازی In Nightmare دنیای کابوس‌وار و وحشتناک یک کودک تنها را به تصویر می‌کشد. داستان بازی In Nightmare درباره کودکی است که در خواب، وارد دنیایی کابوس‌وار می‌شود و اکنون هیچ راه فراری پیدا نمی‌کند. بازی In Nightmare یک بازی ترسناک ماجرایی داستانی است که مخفی کاری را با پازل‌های مختلف ترکیب کرده است. در این بازی، کنترل پسربجه‌ای را بر عهده دارید که برای نجات از کابوسی که در آن گرفتار شده است، باید به امید چنگ بزند و با ترس‌هایش مواجه شود.

 

بازی In Nightmares داستانی تاریک و پیچیده دارد و پسر بچه‌ای را نشان می‌دهد که به دلیل مشکلات خانوادگی، به دنیای کابوس‌ها پناه آورده است. این کابوس توسط خاطرات او ساخته شده است و او برای زنده ماندن باید خود را پیدا کند و بر مشکلاتی که با آن‌ها در زندگی واقعی دست و پنجه نرم می‌کند، روبرو شود. دردسرها و مشکلات او در این کابوس به شکل هیولاهایی وحشتناک در آمده‌اند و می‌خواهند او را برای همیشه در این کابوس حبس کنند. او در این دنیای تاریک تنها روح رویاهایش را در اختیار دارد که می‌تواند به او کمک کند تا با حل پازل‌های مختلف، هیولاهای این کابوس را برای همیشه محو کند.

 

 

در بازی In Nightmare شما باید در طول بازی با استفاده از مخفی کاری، از دست هیولاهای مختلف فرار کنید و البته در محیط، سرنخ‌هایی برای پیدا کردن راه فرار پیدا کنید.

 

 

بازی In Nightmare شامل پازل‌های متعددی است که برای حل آن‌ها باید هوش و ذکاوت به خرج دهید و با حل آن‌ها، موانع سر راه قهرمان بازی را رفع کنید.

 

 

در طول بازی شما کنترل روح رویاها را نیز در اختیار دارید و با استفاده از او می‌توانید دشمنان را گول بزنید، راه‌های مخفی را پیدا کنید و خطرات را تشخیص دهید. همچنین می‌توانید از این روح در حل پازل‌ها نیز استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی In Nightmare برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}