خرید بازی In Sound Mind: Deluxe Edition برای PS5
خرید بازی In Sound Mind: Deluxe Edition برای PS5
قیمت: 1250000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی In Sound Mind: Deluxe Edition برای PS5

عنوان محصول : بازی In Sound Mind: Deluxe Edition 

ماجرایی اکشن اول ترسناک psychological horror

پلتفرم :PLAYSTATION 5

سازنده :We Create Stuff

ناشر :Modus Games

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

محصولات مشابه

شما فرد گمنامی هستید که در راهروی یک ساختمان مرموز به هوش آمده‌اید. بدون خاطره‌ای از قبل، به‌سرعت چیزهای عجیبی پیش چشمان شما رخ می‌دهد. اشیا و محیط اطراف شروع به جان گرفتن کرده و وقایای متفاوت و ترسناکی را به وجود می‌آورند. ظاهراً نوعی مخدر بر روی شما آزمایش شده که این توهم‌های ترسناک را به وجود می‌آورد. در جست‌وجوی جواب، باید مسیر خود را پیدا کرده و درگیر ماجراهایی هولناک و نفس‌گیر شوید که در طول آن موجودات وحشتناک زیادی را هم ملاقات خواهید کرد… که یکی از آن‌ها گربه‌ای به اسم Tonia است.

گیم پلی بازی با زاویه دوربین اول‌شخص روایت شده که نقش مهمی در القای ترس به شما بازی خواهد کرد. محیط‌ها و مراحل بازی در نگاه اول مانند دنیای واقعی هستند اما به‌سرعت سبک و سیاقی سورئال و ترسناک به خود می‌گیرند. توهم‌ها و تصاویر پدید آمده شاید در ترساندن شما شیوه متفاوتی را به کار بگیرند و بیشتر حس ترس و ناامنی باشد که شما را درگیر خودش کند. در طول بازی به چراغ‌قوه و سلاح گرم نیز دسترسی پیدا می‌کنید تا در مواقع حساس، بتوانید با دشمنان ترسناک بازی مقابله کنید. جست‌وجو برای سرنخ و حل کردن معما نیز عنصر مهمی از گیم پلی است.

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS5
  • سبک بازی : psychological horror
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 17
  • وزن : 300 گرم
  • ابعاد : 5.31 / 0.59 / 6.89 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی In Sound Mind: Deluxe Edition برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}