خرید بازی Infliction Extended Cut برای PS5
خرید بازی Infliction Extended Cut برای PS5
قیمت: 2250000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Infliction Extended Cut برای PS5

 

عنوان محصول : خرید بازی Infliction Extended Cut 

پلتفرم :  برای PS5

سبک :ماجرایی ترسناک

سازنده Caustic Reality

ناشر Blowfish

 

محصولات مشابه

بازی Infliction یک بازی ترسناک کابوس مانند و وحشتناک درباره دنیایی تاریک است که خانه‌ها و خانواده‌های معمولی را تسخیر کرده است.

 

شما در بازی Infliction، بقایای خانواده‌ای را که زمانی شاد بودند بررسی می‌کنید، نامه‌های آن‌ها را می‌خوانید، دفترچه خاطرات آن‌ها را مرور می‌کنید، به پیام‌های آن‌ها گوش می‌دهید و با جمع‌آوری سرنخ‌های مختلف، از اتفاقی شومی که در این خانواده رخ داده است، پرده‌برداری می‌کنید.

 

البته در این خانه، موجودی شیطانی زاده شده از غم و خشم شما را دنبال می‌کند و قصد دارد تا به هر قیمتی که شده، شما را نابود کند.

 

در بازی Infliction شما نمی‌توانید در برابر دشمن مقاومت کنید و تنها راه زنده ماندن، مخفی شدن یا فرار کردن است. هوش مصنوعی بازی بسیار قوی است و برای مخفی شدن از دست این هیولا، باید هوشمندانه کار کنید.

 

نسخه Extended Cut بازی Infliction، نسخه ریمستر شده بازی است که با رزولوشن 4k قابل بازی است و محیط ترسناک بازی را به شکلی واقع‌گرایانه برای شما شبیه‌سازی می‌کند تا از داستان غم‌انگیز بازی لذت بیشتری ببرید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Infliction Extended Cut برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}