خرید بازی Insomnis نسخه Enhanced برای PS5
خرید بازی Insomnis نسخه Enhanced برای PS5
قیمت: 1550000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Insomnis نسخه Enhanced برای PS5

خرید بازی Insomnis نسخه Enhanced برای PS5
تولیدکننده: سایر
یک نفره
ترسناک - ماجرایی
مناسب برای بالای ۱۶ سال
دارای آرت بوک و کارت‌های بازی

محصولات مشابه

محتویات نسخه Enhanced بازی Insomnis

- آرت بوک

- کارت های بازی

 

 

قلعه قدیمی کستوت به تازگی تخلیه شده است و هر روز جای ترسناک‌تری می‌شود. در بازی Insomnis شما باید وارد این خانه قدیمی و مرموز شوید و با پیدا کردن راز این خانه، با سرنوشت خود بجنگید. بازی Insomnis، یک بازی ترسناک ماجرایی پر از اتفاقات هیجان‌انگیز است.

 

 

بازی Insomnis با خلق محیطی رعب انگیز و لحظات تنش‌زا، شما را خواهد ترساند. قلعه کستوت محیطی تاریک و پیچ در پیچ است که هر لحظه تغییر می‌کند و بدترین کابوس‌های شما را پیش روی چشمانتان می‌آورد.

 

 

در بازی Insomnis، شما با حل پازل‌های مختلف داستان را پیش خواهید برد و برای زنده ماندن، به جای جنگیدن، باید پازل‌های مختلفی را حل کنید که هر کدام مکانیزم منحصربفردی دارند.

 

 

بازی Insomnis روی داستان تمرکز زیادی دارد و برای کشف تمام زوایای داستان، شما باید تمام گوشه و کناره‌های قلعه کستوت را بگردید و تمام رازهای آن را کشف کنید. این بازی چندین پایان دارد و تصمیماتی که در طول بازی می‌گیرید، پایان آن را تعیین می‌کنند.

 

 

در بازی Insomnis شما کنترل جو کستوت را بر عهده دارید که نوه یک دانشمند انگلیسی به نام رومن کستوت است. پس از مرگ رومن، جو اکنون باید به خانه پدربزرگش باز گردد. او در بازگشت متوجه می‌شود که کاخ پدربزرگش، رازهای تاریکی را در خود نهفته است و ظاهرا او در این خانه عظیم تنها نیست.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Insomnis نسخه Enhanced برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}