خرید بازی Isonzo نسخه دیلوکس برای PS5
خرید بازی Isonzo نسخه دیلوکس برای PS5
قیمت: 1750000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Isonzo نسخه دیلوکس برای PS5

خرید بازی Isonzo نسخه دلوکس برای PS5
تولیدکننده: سایر
۴۰ نفره آنلاین
شوتر اول شخص
مناسب برای ۱۸ سال به بالا
دارای سه پک DLC

محصولات مشابه

نسخه دلوکس بازی Isonzo شامل سه پک آیتم DLC است. شایان ذکر است که ممکن است برای دریافت یا فعال‌سازی کد دلوکس بازی، به آدرس support@maximumgames.com ایمیل دهید.

 

بازی Isonzo، بخشی از مجموعه بازی‌های WWI، یک بازی شوتر اول شخص شبیه‌ساز تاکتیکی است و سومین بازی از مجموعه بازی‌های شبیه‌ساز جنگ جهانی اول است. در کوه‌های بلند و مرتفع، شما نبرد بین ارتش ایتالیا و امپراتوری اتریش-مجارستان را تجربه می‌کنید. بازی Isonzo، یک مود بازی جدید را معرفی می‌کند و دارای نبردهای عظیم در چندین مپ است که ساعت‌ها شما را میخکوب خواهند کرد.

بازی Isonzo یک بازی شبیه‌ساز است که مهارت‌های تاکتیکی شما را در کوه‌های آلپ محک می‌زند. در طول هر نبرد، از قله‌های بلند، دره‌های عمیق و شهرهای کوهپایه‌ای شمال ایتالیا گذر خواهید کرد و نبرد عظیم ایتالیا را از نزدیک تجربه می‌کنید.

 

 

جنگ بین پادشاهی ایتالیا و امپراتوری اتریش - مجارستان در ۲۳ مه ۱۹۱۵ آغاز شد و میلیون‌ها سرباز در ۱۲ نبرد در ایسونزو به میدان جنگ کشیده شدند. این جنگ‌ها در ارتفاع سه هزار و ۶۰۰ متری از سطح زمین رخ دادند و علاوه بر گلوله‌ها و خمپاره‌های دشمن، کوهستان نیز خطری تهدید‌آمیز برای سربازان بود.

 

 

در مود جدید بازی که در بازی‌های قبلی WWI حضور نداشت، شما باید نبردهای تاریخی ایسونزو را بازی کنید. یا باید با ارتش خود راهی جنگی تمام عیار شوید یا باید از مواضع خود تا پای جان دفاع کنید. یک تیم باید مواضع دفاعی را تصاحب کند و تیم دیگر، باید آن‌ها را حفظ کند. مواضع دفاعی از سنگرهای کنده شده در دل کوهستان تا سنگرهای خاکی کوچک متنوع هستند اما خطر اصلی، کوهستانی است که ثانیه‌ای به هیچ سربازی رحم نمی‌کند و حتی سقوط‌های کوچک نیز خطرناک هستند.

 

 

در ابتدای هر نبرد شما باید نقش و اسلحه و تجهیزات خود را انتخاب کنید و برای نبرد در ارتفاعات آلپ آماده باشید. می‌توانید یک تک‌تیرانداز باشید که از راه دور دشمن را از بین می‌برد یا می‌توانید با سلاح‌های انفجاری، مواضع دفاعی دشمن را نابود کنید.

 

 

شما در طول بازی به تجهیزاتی مثل مورتار، بمباران و حمله هوایی برای از بین بردن سنگرهای دشمن دسترسی خواهید داشت و می‌توانید تفنگ خود را به دست بگیرید و مستقیم به دل دشمن بزنید. هیچ محدودیتی برای شکست دادن دشمن نیست و حتی ممکن است با لحظه‌های مرگباری مانند بمب‌های گازی مواجه شوید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Isonzo نسخه دیلوکس برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}