خرید بازی Kao the Kangaroo برای PS5
خرید بازی Kao the Kangaroo برای PS5
قیمت: 1850000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Kao the Kangaroo برای PS5

خرید بازی Kao the Kangaroo برای PS5

ریجن 2

یک نفره

پلتفرمینگ

مناسب برای کودکان

سازنده : Tate MultimediaTitus Interactive SA,

ناشر :  Tate Multimedia

محصولات مشابه

بازی Kao the Kangaroo یک بازی پلتفرمینگ زیبای سه بعدی پر از ماجراجویی و اتفاقات بامزه است. شما در بازی Kao the Kangaroo، کنترل کائو، یک کانگورو را بر عهده دارید که می‌خواهد راز ناپدید شدن پدرش را کشف کند. کائو در این مسیر راهی دنیاهای مختلف می‌شود، با خطرات زیادی مواجه می‌شود، پازل‌های مختلف را حل می‌کند و دشمنانش را شکست می‌دهد. در پایان هر مرحله، کائو ذره‌ای از راز ناپدید شدن پدرش را برملا می‌کند و با دنیایی مخفی آشنا می‌شود.

بازی Kao the Kangaroo یک بازی پلتفرمینگ سه بعدی، یادآور بهترین بازی‌های این سبک است. این بازی دارای مراحل متنوع با دنیایی زیبا و رنگارنگ است و هر مرحله دارای رازهای فراوانی است.

 

 

در بازی Kao the Kangaroo باید به موقع از روی موانع بپرید، به تله‌ها جاخالی دهید و به پایان هر مرحله برسید. در طول هر مرحله دشمنان زیادی سر راه شما سبز می‌شوند و در پایان هر مرحله نیز با یک باس مواجه می‌شوید. کائو مجهز به یک جفت دستکش بوکس جادویی است و با قدرت‌هایش، پدرش را پیدا خواهد کرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Kao the Kangaroo برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}