خرید بازی NERF Legends برای PS5
خرید بازی NERF Legends برای PS5
قیمت: 1590000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی NERF Legends برای PS5

خرید بازی NERF Legends برای PS5
تولیدکننده: GameMill
یک نفره - تا هشت نفر آنلاین
شوتر
مناسب برای هفت سال به بالا

محصولات مشابه

افسانه شوید

بازی NERF Legends شما را به آینده‌ای می‌برد که باید در برابر ارتشی از ربات‌ها و کنترل‌کننده‌های آن‌ها قرار بگیرید و آن‌ها را شکست دهید. شما در بازی NERF Legends به سلاح‌های پلاستیکی مجهز هستید که مشابه سلاح‌های واقعی هستند و باید با استفاده از مهارت‌ها و هوش و ذکاوت خود، ارتشی از ربات‌ها را شکست دهید.

 

 

بازی NERF Legends دارای 15 سلاح مختلف در سه کلاس مگا، اولترا و الیت هستید و می‌توانید آن‌ها را شخصی سازی کنید و قابلیت‌های آن‌ها را تغییر دهید.  همچنین می‌توانید از دارت‌های مختلفی مانند آهنربا، دارت هدف‌یاب و دارت یخی استفاده کنید و دشمنان خود را شکست دهید.

 

 

بازی NERF Legends دارای بخش داستانی با 19 مرحله و لوکیشن مختلف و مپ‌های مخصوص تورنمنت‌ها و هم‌چنین یک بخش چالش است و می‌توانید در مراحل مختلف، مهارت‌های خود را در برابر باس‌های متنوع به چالش بکشید. در بخش آنلاین بازی نیز می‌توانید در قالب دو تیم چهار نفره یا به تنهایی با دیگر بازیکنان رقابت کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی NERF Legends برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}