خرید بازی Severed Steel برای PS5
خرید بازی Severed Steel برای PS5
قیمت: 1670000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Severed Steel برای PS5

خرید بازی Severed Steel برای PS5
تولیدکننده: Merge Games
یک نفره
شوتر اول شخص
مناسب برای بالای ۱۶ سال

محصولات مشابه

بازی Severed Steel یک بازی شوتر اول شخص با سیستم بدلکاری روان و محیط وکسلی تخریب‌پذیر، استفاده از تکنیک bullet-time به دفعات و قهرمانی است که فقط یک دست دارد. شما در بازی Severed Steel باید دست به سلاح شوید و ساختمانی بلند را از وجود آدم‌های بد پاک سازی کنید. برای شکست دادن دشمنان باید به صورت مداوم و پیوسته، روی دیوار بدوید، شیرجه بزنید، بپرید و تکل بزنید تا به گلوله‌های دشمنان جاخالی دهید و آن‌ها را نابود کنید.

 

در بازی Severed Steel شما کنترل استیل را بر عهده دارید، یک تک تیر انداز که دستش را از دست داده است و مأموریتی حیاتی دارد. اکشن بازی Severed Steel به قدری سریع است که زمانی برای تعویض خشاب ندارید و پس از شلیک تمام گلوله‌هایتان، باید سلاح را به سمت دشمن پرتاب کنید و سلاح او را بردارید. شما در طول بازی علاوه بر اینکه باید دشمنان را در سریع‌ترین زمان ممکن با تیراندازی دقیق نابود کنید، باید بتوانید از محیط خود استفاده کنید و به تیرهای آن‌ها جاخالی دهید؛ در نتیجه، هیچ کدام از نبردهای بازی مثل هم نخواهند بود.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Severed Steel برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}