خرید بازی Song in the Smoke Rekindled برای PS VR2 PS5
خرید بازی Song in the Smoke Rekindled برای PS VR2 PS5
قیمت: 3450000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Song in the Smoke Rekindled برای PS VR2 PS5

 

خرید بازی Song in the Smoke Rekindled برای PS VR2
مدل: بازی PS VR2
تولیدکننده: PERP Games
یک نفره
بقا - بازی VR
مناسب برای ۱۲ سال به بالا
مخصوص هدست PlayStation VR2

محصولات مشابه

بازی Song in the Smoke Rekindled یک بازی بقا در دنیایی عظیم، زیبا و مرگ بار است که مهارت‌های شما برای زنده ماندن را به چالش می‌کشد.

مهارت‌های شما در بازی Song in the Smoke Rekindled به چالش کشیده خواهند شد. شما باید حیوانات مختلف را مخفیانه ردیابی و شکار کنید، با پیش پا افتاده ترین اشیا در طبیعت، سلاح و ابزار بسازید، منابع مورد نیاز خود را جمع آوری کنید، دارو بسازید و مطمئن شوید که آتش شما در شب خاموش نخواهد شد زیرا خطرات بسیاری در کمین شما خواهند بود. شما باید بتوانید در هر نقطه‌ای یک کمپ بر پا کنید و با گشت و گذار در محیط اطراف خود، بقای خود را تضمین کنید. بازی Song in the Smoke Rekindled به شکل اختصاصی برای هدست PS VR2 ساخته شده است.

 

 

بازی Song in the Smoke Rekindled، دنیایی عظیم را در برابر شما قرار می‌دهد که تمام نیازهای شما برای شکار و بقا را تأمین خواهد کرد.

 

 

حیوانات در طول روز، به دنبال غذا و آب و حیوانات شکارچی به دنبال طعمه‌های خود هستند. بازی Song in the Smoke Rekindled، محیطی پویا با چرخه شب و روز دارد و در شب، دنیای بازی به شدت خطرناک‌تر خواهد شد.

 

 

شما برای بقا باید بتوانید حیوانات مختلف را شکار کنید اما حیوانات درنده نیز ممکن است به دنبال شکار شما باشند. شما باید همواره گوش به زنگ باشید و بتوانید از خود در برابر شکارچیان بزرگ‌تر دفاع کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Song in the Smoke Rekindled برای PS VR2 PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}