بازی Street Outlaws 2: Winner Takes All برای PS5
بازی Street Outlaws 2: Winner Takes All برای PS5
قیمت: 1520000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Street Outlaws 2: Winner Takes All برای PS5

عنوان محصول :بازی Street Outlaws 2: Winner Takes All 

سبک بازی : مسابقه

پلتفرم :برای PS5

سازنده Team6

ناشر GamesMill

محصولات مشابه

بازی Street Outlaws 2: Winner Takes All دنباله بازی Street Outlaws: The List است و پاداش و خطر مسابقات بیشتر شده است. شما باید در خطرناک‌ترین جاده‌های آمریکا، نام خود را میان بزرگ‌ترین راننده‌های خیابانی، برجسته کنید و خودی نشان دهید. عملکرد شما در جاده، نحوه تقویت ماشین و اعتبار شما به عنوان یک راننده قانون‌شکن، عامل موفقیت و شهرت شما هستند. آیا می‌توانید قهرمان مسابقات خیابانی آمریکا شوید؟

 

 

بازی Street Outlaws 2: Winner Takes All دارای ۲۶ خودروی مخصوص درگ و پنج خودروی چالشی است. با استفاده از ۲۵۰ قطعه مختلف از جمله رینگ، چتر، تایر و پوشش پنجره، خودروی خود را شخصی‌سازی و تیون کنید و حتی رنگ دود لاستیک‌های خود را نیز تغییر دهید. بازی Street Outlaws 2 دارای ۳۶ مسیر مختلف برای مسابقات درگ است و برای قهرمانی، باید در همه این پیست‌ها برنده باشید.

 

 

سیستم تیون‌کردن و گاراژ بازی Street Outlaws 2 کاملا متحول شده است و تیمی از مکانیک‌های حرفه‌ای را در اختیار دارید که از ابتدا تا انتهای مسابقه به شما کمک می‌کنند. شما اول باید تیم خود را تشکیل دهید و تیمی از رانندگان حرفه‌ای از جمله رایان مارتین، بیگ چیف، لیزی، فارمتراک و AZN که بهترین رانندگان خیابانی آمریکا هستند، درست کنید.

 

 

مسابقه حرف اول و آخر را در بازی Street Outlaws 2 می‌زند. با شرکت در مسابقات، قطعات بهتری برای خودرو خود به دست آورید، شانس بردن خود را افزایش دهید و سهم خود را از جایزه تصاحب کنید. همچنین می‌توانید به صورت آنلاین با دیگر راننده‌ها مسابقه دهید و تعیین بهترین زمان، دیگران را به چالش بکشید.

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS5
  • سبک بازی : مسابقه
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 12 سال به بالا
  • وزن : 350 گرم
  • ابعاد : 5.31 /0.59 /6.69 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Street Outlaws 2: Winner Takes All برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}