خرید بازی The Dark Pictures Anthology The Devil in Me - PlayStation 5
خرید بازی The Dark Pictures Anthology  The Devil in Me - PlayStation 5
قیمت: 2189000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی The Dark Pictures Anthology The Devil in Me - PlayStation 5

سازنده : Supermassive Games

ناشر : BNE EntertainmentNamco Bandai Games America Inc.

سبک : درام ترسناک بقا

محصولات مشابه

داستان بازی ابتدا با سکانسی کوتاه در چند قرن قبل آغاز می‌شود. جایی که یک زوج جوان که به تازگی ازدواج کرده‌اند، یعنی Marie و Jeff، برای ماه عسل به شیکاگو می‌آیند و قصد دارند در هتلی اقامت کنند. در اینجا این زوج جوان، با مسئول هتل یعنی H H Holmes ملاقات می‌کنند. مردی با رفتار و حرف‌هایی نسبتا مشکوک. در ادامه پس از هدایت به اتاقشان است که فاجعه رقم می‌خورد. آن مرد مشکوک یعنی آقای Holmes، این زوج جوان را به شکل فجبعی به قتل می‌رساند.

صحنه‌ی بعدی دادگاه را نشان می‌دهد، جایی که H Holmes اذعان می‌کند که از کودکی، شیطانی درون او وجود داشته است( اشاره به اسم بازی) و از قاضی می‌خواهد او را پس از اعدام، ده‌ها متر زیر خاک دفن کرده و تابوت او را با سیمان و بتن پر کنند تا شیطان دیگر نتواند قتلی انجام دهد. او اعتراف می‌کند در طول سال‌های مختلف، بیش از ۲۰۰ نفر را کشته است و اولین قاتل سریالی تاریخ آمریکا به شمار می‌آید.

چند قرن بعد در روزگار کنونی، گروه پنج نفره مستند سازی حضور دارند که روی یک برنامه تلویزیونی با محوریت اولین قاتل سریالی تاریخ آمریکا کار می‌کنند. بعد از چند قسمت که برنامه آن‌ها نمی‌تواند خودی نشان دهد و در شرایط مطلوبی قرار ندارد، مردی مرموز با آن‌ها تماس می‌گیرد و از آن‌ها دعوت می‌کند تا به جزیره‌ای دورافتاده بروند چرا که آن فرد، کلکسیونی از وسایل مربوط به H H Holmes را در اختیار دارد و آن‌ها می‌توانند از آن جا و از آن وسایل فیلم برداری کنند.
مانند روال همیشگی عناوین Dark Pictures، شاهد یک گروه چهار پنج نفره‌ی از خدا بی‌خبر، یک جریان منفی یا شیطانی بزرگ با ریشه های قدیمی و صد البته مکانی مرموز هستیم.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی The Dark Pictures Anthology The Devil in Me - PlayStation 5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}