خرید بازی Yuoni نسخه Sunset برای PS5
خرید بازی Yuoni نسخه Sunset برای PS5
قیمت: 2150000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Yuoni نسخه Sunset برای PS5

 

عنوان محصول : خرید بازی Yuoni نسخه Sunset 

پلتفرم :  برای PS5

سبک :ترسناک

سازنده Tricore

ناشر Chorus Worldwide

 

محصولات مشابه

نسخه Sunset بازی Yuoni شامل سه کارت پستال می‌شود.

 

 

بازی Yuoni یک بازی ترس و بقا اول شخص است که داستانی در ژاپن ۱۹۹۰ را تعریف می‌کند. شما کنترل آی، یک دانش آموز را بر عهده دارید و باید در دنیایی تاریک و ناامید، برای زنده ماندن بازی‌های مختلفی را بازی کنید. سایه‌های مهیب و موجوداتی ترسناک هر روز به آی حمله می‌کنند و شما باید او را نجات دهید.

 

 

 

بازی Yuoni مثل یک بازی قایم موشک می‌ماند اما با این تفاوت که اگر هیولاها شما را پیدا کنند، شما را از بین می‌برند. موجوداتی شیطانی به دنبال از بین بردن آی هستند و شما باید با استفاده از آیتم‌های مختلفی که پیدا می‌کنید، از این جهنم فرار کنید. در بازی باید همواره بر محیط خود مسلط باشید و از گم شدن در راهروهای متعدد و تو در تو پرهیز کنید.

 

بازی Yuoni دارای محیط‌های مدرسه، خانه و بیمارستان است که به شکلی ترسناک طراحی شده‌اند و قرار گرفتن در آن‌ها شجاعت زیادی می‌خواهید. استفاده از رنگ‌های نارنجی، قرمز و ارغوانی باعث شده تا محیط بازی فضایی ترسناک را القا کند و استفاده از الگوهای ژاپنی در طراحی محیط با جزئیات زیادی انجام گرفته است تا حس حضور در دنیای بازی را به خوبی تجربه کنید.

 

در بازی Yuoni شما در نقش یک دختر ۱۰ ساله راهی برای مبارزه ندارید و برای زنده ماندن باید نقاط ضعف ارواحی را که شما را تعقیب می‌کنند، پیدا کنید و مخفیانه از دست آن‌ها فرار کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Yuoni نسخه Sunset برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}