خرید بازی Assetto Corsa Competizione نسخه Day One برای PS5
خرید بازی Assetto Corsa Competizione نسخه Day One برای PS5
قیمت: 1450000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Assetto Corsa Competizione نسخه Day One برای PS5

خرید بازی Assetto Corsa Competizione نسخه Day One برای PS5
تولیدکننده: 505 Games
یک نفره - تا ۲۴ نفر آنلاین
مسابقه‌ای - شبیه‌ساز
مناسب برای تمام سنین
دارای DLC

محصولات مشابه

نسخه Day One بازی Assetto Corsa Competizione  شامل بسته الحاقی 2020 GT World Challenge Pack، حاوی یک پیست مسابقه جدید، دو خودرو جدید و ۶۰ گزینه تزئین خودرو جدید است.

 

 

بازی Assetto Corsa Competizione بازی رسمی مسابقات اتومبیل‌رانی GT است.

 

 

استودیو بازی‌سازی کنوس سیمولاتزیونی که ید طولایی در شبیه‌سازی دارد، بازی Assetto Corsa Competizioni را برای شبیه‌سازی اتمسفر مسابقات GT3 ساخته است. تمام رانندگان، خودروها، مسیرها و تیم‌های مسابقات GT3 مو به مو در این بازی شبیه‌سازی شده‌اند. این بازی دارای مدل‌های ریاضی بسیار پیچیده برای محاسبه مقدار واقعی گیرایی تایر، اثر ایرودینامیک، پارامترهای موتور، فنرها و سیستم‌های الکترونیکی است که تعادل خودرو و اثر تصادف بر کنترل ماشین را مانند واقعیت شبیه‌سازی می‌کنند. سرعت، دوام و دوره ۲۴ ساعته مسابقات به واقعی‌ترین شکل ممکن در بازی شبیه‌سازی شده‌اند و تغییرات آب و هوایی، ساعت و زمان و انیمیشن‌ها همگی با بیشترین دقت ممکن پیاده شده‌اند.

 

 

با استفاده از قدرت شبیه‌سازی بازی Assetto Corsa Competizione شما می‌توانید مسابقات GT3 را روی کنسول خود تجربه کنید و در دو بخش تک نفره و چندنفره با دیگران رقابت کنید. بازی Assetto Corsa Competizione با استفاده از موتور آنریل 4 ساخته شده است تا گرافیک بازی بسیار مشابه به واقعیت باشد. بازی Assetto Corsa Competizione بهترین بازی برای شبیه‌سازی مسابقات GT3 است و برای طرفداران حرفه‌ای و رانندگان مسابقات ساخته شده تا در مسابقات eSports با یکدیگر رقابت کنند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Assetto Corsa Competizione نسخه Day One برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}