خرید بازی Cobra Kai 2 Dojos Raising برای PS5
خرید بازی Cobra Kai 2  Dojos Raising برای PS5
قیمت: 1890000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Cobra Kai 2 Dojos Raising برای PS5

خرید بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising برای PS5
تولیدکننده: GameMill
یک نفره - دو نفره آفلاین - دو نفره آنلاین
مبارزه‌ای - ورزشی - کاراته
مناسب برای بالای ۱۲ سال

محصولات مشابه

از بین سه دوجو «پنجه عقاب»، «کبرا کای» و «میاگی دو» کدام را انتخاب خواهید کرد؟ انتخاب شما، ماجراجویی جدیدی را آغاز خواهد کرد و باید با تشکیل تیمی از بهترین کاراته‌کاهای آل ولی و استادی در سبک مبارزه خود، میراث دوجو خود را در دنیای کاراته ثبت کنید و برای قهرمانی در مسابقات بزرگ آل ولی مبارزه کنید.

 

در بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising، شما ابتدا باید یکی از سه دوجود «پنجه عقاب»، «کبرا کای» و «میاگی دو» را انتخاب کنید و علاوه بر تمرین زیر نظر سنسی خود، افراد جدیدی را استخدام کنید و با شرکت در مسابقات آل ولی و قهرمانی، جایگاه خود را به عنوان بهترین دوجو کاراته تثبیت کنید.

 

بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising دارای یک بخش داستانی جذاب با داستانی جدید است و باید برای قهرمانی در مسابقات آل ولی تلاش کنید. شما همچنین می‌توانید در مود Cobra Classics، نبردهای جذاب سریال Cobra Kai را بازی کنید. بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising دارای ۲۸ کاراکتر از دنیای The Karate Kid و سریال Cobra Kai است و هر کاراکتر دارای گیم پلی منحصربفرد و مهارت خاصی است و می‌توانید با قهرمان مورد علاقه خود مسابقه دهید.

 

 

در بازی با جمع آوری شی و سکه می‌توانید مهارت‌های خود را تقویت کنید. با استخدام افراد جدید، می‌توانید تیم قوی‌تری را راهی مسابقات آل ولی کنید و شانس قهرمانی دوجو خود را افزایش دهید. بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising همچنین دارای یک بخش تورنمنت آنلاین است و می‌توانید به صورت آنلاین برای قهرمانی در مسابقات آل ولی با دیگران مسابقه دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Cobra Kai 2 Dojos Raising برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}