بازیMXGP 2020: The Official Motocross PS5
بازیMXGP 2020: The Official Motocross PS5
قیمت: 1129000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازیMXGP 2020: The Official Motocross PS5

 

عنوان محصول :بازی MXGP 2020: The Official Motocross  

پلتفرم  PS5

سبک : ریسینگ

ریجن 2  

ناشر : Milestone

سازنده : Milestone

 

 

 

 

 


MXGP 2020 عنوانی در سبک مسابقه ای و شبیه سازی ورزش موتورکراس می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Milestone S.r.l بوده و آن را در تاریخ 16 دسامبر 2020 برای کنسول های Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. استودیو Milestones سال‌هاست که به واسطه ی ارائه بازی‌های موتورسواری در ساب‌ژانرهای مختلف، شناخته می‌شود. بازی‌هایی مانند Moto GP، MXGP Motorcross، MX VS ATV و خیلی بازی‌های دیگر که همگی در مسابقات شبیه‌ساز یا گاها آرکید موتورسواری با هم مشترکند. این بازی نیز شامل موتورسواران ، موتورها و تیم های مختلفی می شود که همگی بر اساس مسابقات رسمی 2020 MXGP و MX2 الگوبرداری شده و در بازی گنجانده شده اند. 68 موتورسوار در بازی وجود دارد که در 19 مسیر مختلف به رقابت خواهند پرداخت. با شخصی سازی موتور و موتورسوار با بیش از 110 برند رسمی ، آنچه در ذهن دارید را عملی کنید و بهترین نتیجه را بگیرید. این شخصی سازی فقط برای سرگرمی نیست ، بلکه انتخاب هایتان بر عملکرد شما نیز تأثیر می گذارد.

 

شما در MXGP 2020 نقش یک موتور سوار جوان را برعهده دارید که به تازگی وارد عرصه موتور سواری شده است. او در اولین مسابقه خود کار بزرگی را در پیش دارد و اگر پیروز شود به مسابقات کشوری دعوت می شود. حال شما ماموریت دارید تا از 60 شرکت کننده جز 10 نفر اول باشید تا به مسابقات کشوری دعوت شوید. در ابتدای گیم پلی باید کشور خود را انتخاب کنید و بازی خود را سریع شروع کنید. هر کس که پیروز مسابقات جهانی شود ، مجوز مسابقات موتورکراس اوکراین را کسب می کند که بیش از سی روز مسابقه است و برنده مسابقه بیشتر 4 میلیون دلار کسب می کند. شما در بخش شخصی سازی می توانید کاراکتر خود را هر طور که مایلید شخصی سازی کنید و برای او هر چیز که دوست دارید خریداری کنید. و یا حتی موتور او را ارتقاء دهید و رنگ آمیزی کنید. در بخش PLAYGROUND شما قادر خواهید بود به صورت آزادانه به تمرین در پیست های مختلف بپردازید و در قسمت Track Editor می توانید مسیرهایی با سلیقه خودتان طراحی کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازیMXGP 2020: The Official Motocross PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}