خرید بازی Paw Patrol Grand Prix برای PS5
خرید بازی Paw Patrol  Grand Prix برای PS5
قیمت: 1450000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Paw Patrol Grand Prix برای PS5

خرید بازی Paw Patrol: Grand Prix برای PS5
تولیدکننده: Outright Games
تا چهار نفر Split-Screen
مسابقه‌ای - آرکید
مناسب برای کودکان

محصولات مشابه

دار و دسته Paw Patrol راهی سریع‌ترین مأموریت خود می‌شوند. در بازی Paw Patrol: Grand Prix باید توله سگ‌های نگهبان را به سمت قهرمانی در کاپ توله‌ها هدایت کنید؛ جایی که هیچ مسابقه‌ای بیش از حد بزرگ و هیچ راننده‌ای بیش از حد کوچک نیست. بازی Paw Patrol: Grand Prix دارای مسیرهای مختلف در محیط‌های آشنایی از جمله خلیج ماجراجویی، تفریح‌گاه اسنوبورد جیک و جنگل است. در هر مسابقه، شهردار هامدینگر موانع مختلفی سر راه شما قرار می‌دهد که باید از آن‌ها عبور کنید. بازی Paw Patrol: Grand Prix بازی بسیار آسان برای کودکان است و به آن‌ها کمک می‌کند تا هر مسابقه را به پایان برسانند و برای مسابقه بعدی هیجان‌زده شوند.

 

 

بازی Paw Patrol: Grand Prix شامل مسابقات متعدد در محیط‌های آشنا برای طرفداران سگ‌های نگهبان است و می‌توانند در مسیرهایی جذاب و زیبا با دوستان خود مسابقه دهند.

 

 

بازی Paw Patrol: Grand Prix به صورت دو الی چهار نفره Split-Screen قابل بازی است و می‌توانید آن را در کنار دوستان خود بازی کنید. در هر مسابقه می‌توانید با آیتم‌های مختلف از رقبای خود پیشی بگیرید و به قهرمانی برسید. 

 

 

در بازی Paw Patrol: Grand Prix می‌توانید خودروهای مورد علاقه خود را با آیتم‌های مختلف شخصی سازی کنید و خودروی خود را به دیگران نشان دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Paw Patrol Grand Prix برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}