خرید بازی Transport Fever 2 نسخه PS5
خرید بازی Transport Fever 2 نسخه PS5
قیمت: 2850000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Transport Fever 2 نسخه PS5

خرید بازی Transport Fever 2 نسخه PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: Nacon
یک نفره
مدیریتی
مناسب برای هفت سال به بالا
ریمستر شده برای PS5

محصولات مشابه

بازی محبوب Transport Fever 2 با بهبودهای گرافیکی گسترده برای کنسول‌ها عرضه شده است. در بازی Transport Fever 2، دنیای جدید راه‌های ارتباطی از زمین، دریا و هوا را کشف خواهید کرد و یک کمپانی حمل و نقل موفق را مدیریت خواهید کرد.

شما در بازی Transport Fever 2 باید زیرساخت و سرویس‌های لازم حمل و نقل را برای عامه مردم فراهم کنید. باید ریل‌های قطار بسازید، جاده‌ها را برای اتوبوس‌ها و کامیون‌ها بهینه کنید، نیروی لازم برای کشتی‌ها را فراهم کنید و هواپیماها را از فرودگاه‌ها هدایت کنید. شما وظیفه حمل و نقل شهری و بین شهری را بر عهده دارید و بر رشد یک شهر تأثیر مستقیم خواهید گذاشت. شما همچنین می‌توانید انواع کالاها را تجارت کنید و حمل و نقل بین شهری را از سال ۱۸۵۰ میلادی تا حال حاضر مشاهده خواهید کرد. وظیفه نهایی شما، ایجاد یک امپراتوری حمل و نقل بی‌رقیب در سراسر دنیا است.

 

 

در بخش Free Mode می‌توانید بدون دغدغه و محدودیت، انواع مسیرهای حمل و نقل را مدیریت کنید یا در بخش کمپین، تاریخ حمل و نقل را در سه قاره مختلف بازنویسی کنید. بازی Transport Fever 2 دارای بیش از ۲۰۰ وسیله نقلیه در سطح اروپا، آمریکا و آسیا است که با جزئیاتی فراوان شبیه‌سازی شده‌اند. شما همچنین می‌توانید مسیرهای مختلفی طراحی کنید و نقشه‌های جدیدی برای بازی بسازید.

 

بازی Transport Fever 2 دارای بیش از ۲۰۰ خودرو، سه کمپین مختلف، انواع آب و هوا وانواع مسیرها و مکان‌های مختلف مخصوص یک بازی مدیریتی است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Transport Fever 2 نسخه PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}