بازی Darksiders warmastered edition Xbox
بازی Darksiders warmastered edition Xbox
ناموجود

بازی Darksiders warmastered edition Xbox

عنوان محصول : بازی Darksiders warmastered edition

پلتفرم اجرایی : XBOX ONE

سازنده Vigil Games

ناشر THQ Nordic

 

محصولات مشابه

جنگ، اولین سوار آخرالزمان، توسط نیروهای شر فریب خورده است و به اشتباه، آخرالزمان را بر انسان‌ها نازل می‌کند و اکنون باید پاسخ جنایات خود را بدهد، اما متوجه می‌شود که بازیچه‌ای در جنگ بین بهشت و جهنم است. در این کشتار، جهنم پیروز می‌شود و زمین را تصاحب می‌کند. جنگ توسط شورای سوزان گناهگار شناخته می‌شود و از منسب خود پایین کشیده می‌شود. تنها راه او برای رستگاری و فرار از عدم، پیدا کردن دست‌های پشت پرده این جنگ است در حالی که فرشتگان نیز او را مقصر می‌دانند و به دنبال مجازات او هستند. جنگ در این راه باید با نیروهای مختلف خیر و شر همکاری کند و راز آخرالزمان را کشف کند.

 

بازی Darksiders یک بازی اکشن ماجراجویی حماسی است و در آن باید با سفر به نقاط زمین که ویران شده‌اند، شیاطین را شکست دهید و انسان‌ها را احیا کنید.

 

در این نبرد، شیاطین و فرشتگان همه دشمن شما هستند و به شما رحم نخواهند کرد.

 

اگرچه جنگ قدرت‌های خود را از دست می‌دهد، اما به مرور و با کمک دیگران، می‌تواند قدرت‌های منحصربفردی را به دست آورد و نشان دهد که چرا او را جنگ می نامند.

 

بازی Darksiders نسخه Warmastered، نسخه بهبودیافته این بازی است که برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شده است. این بازی با رزولوشن 1080 و فریم ریت 60 قابل بازی است و دارای گرافیک و سایه‌پردازی بهتری نسبت به نسخه اصلی است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Darksiders warmastered edition Xbox

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}