بازی Spongebob SquarePants Battle Bottom Rehydrated XBOX
بازی Spongebob SquarePants Battle Bottom Rehydrated XBOX
قیمت: 1080000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Spongebob SquarePants Battle Bottom Rehydrated XBOX

     

عنوان محصول : بازی Spongebob SquarePants Battle Bikini Bottom Rehydrated  

سبک بازی : ماجرایی

پلتفرم اجرایی : XBOX

سازنده : Purple Lamp Studios

ناشر : THQ Nordic

 

 

محصولات مشابه


نبرد خیر و شر

روایت داستانی بازی نبرد خیر و شر است و این نبرد بی پایان خیر و شر با توجه به دنیای باب اسنفجی و دوستانش با طنز درون مایه ای بازی عجین شده و طراحی دشمنان و مراحل بازی به صورت کلی همه چیز بازی را که شما نگاهی اجمالی به آن میندازید به صورت طنز روایت و طراحی شده است .

گیم پلی ای متنوع و باثبات

هسته اصلی گیم پلی شامل جمع آوری آیتم ها و شکست دادن ربات هایی است که به مناطق مختلفی در BIKINI BOTTOM حمله کرده اند . همین طور پرش از موانع و عبور از سکو ها که شما را به یاد بازی های کلاسیک سبک پلتفرمر می اندازد . در طول بازی توانایی کنترل یک شخصیت از دنیای این داستان را دارید . باب اسنفجی ( SpongeBob ) که یک آشپز ساده است ، پاتریک ( Patrick )  که نزدیک ترین دوست باب اسنفجی است و سندی ( Sandy ) که یک سنجاب ماده و دانشمند است. شخصیت پیش فرض و اصلی بازی باب اسنفجی است ؛ ولی رفته رفته با پشت سر گذاشتن مراحل بازی شما توانایی کنترل پاتریک و سندی را هم به دست خواهید آورد هر شخصیت توانایی های منحصر به فرد خود را دارد و  این سه شخصیت در قسمت های مختلف مراحل بازی بر اساس توانایی هایی که دارند میتوانند کاربردی تر و بهتر ظاهر شوند . به طور مثال باب اسنفجی با توجه به اسنفجی بودن بدنش در طول گیم پلی بازی میتوانند از لحاظ فیزیک بدنی تغییر شکل دهد و چالش های پیش رو آمده را پشت سر بگذارد . پاتریک با توجه به اضافه وزنی  و زور زیادی که دارد میتواند در نبرد های تن به تن به کار شما بیاید. همین طور پاتریک با توجه به زور زیادی که دارد توانایی برداشتن اجسام را دارد و میتواند اجسام برداشته شده را به سوی دشمن پرتاب کند و یا این که با پرتاب اجسام به کلیدهای درهای بسته شده را باز کند. در نهایت سندی  در پرش ها بسیار کار آمد است . او با استفاده از طنابی که دارد میتوانند آن را در هوا به چرخش در بیاورد تا شما مدت زیادی در هوا پرواز کنید و همین طور دشمنان پیش روی خود را از بین ببرید. سندی همچنین توانایی اسکیت سواری بر روی یخ را هم دارد .

جابجایی کاراکترها در طول بازی به این گونه است که ایستگاه های اتوبوسی وجود دارند و شما با فشردن دکمه R1 میتوانید هر کدام از این شخصیت ها را صدا زده و به ادامه گیم پلی بازی بپردازید . در طول جریان بازی  روایت داستان اصلی از طریق باب اسنفجی شکل خواهد گرفت . در طول بازی شما با انواع و اقسام از دوستان و دشمنان خود در دنیای داستانی باب اسنفجی روبرو خواهید شد . بسیاری از دوستان شما به دردسر افتاده و از طریق ربات ها و دشمنان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند و شما باید به آن‌ها کمک کرده و آن ها را ار گرفتاری ها و مشکلاتی که پیش رویشان قرار داده شده برهانید .

بازی بازیکنان را ملزم به جمع آوری سه نوع اشیا  می کند. اشیاء براق واحد پول بازی است و می تواند برای پرداخت عوارض در مناطق بازی یا برای خرید کفگیر طلایی از آقای Krabs استفاده شود.  کفگیر ( Spatulas ) طلایی برای دسترسی به مناطق جدید استفاده می شود که در طول بازی پنهان هستند و همچنین می توانید با انجام ماموریت های انجاام شده توسط Squidward Tentacles و چند شخصیت دیگر  به دست آورید. جوراب پاتریک نیز در طول بازی پخش شده است و او در ازای 10 جوراب خود ، باب اسنفجی را با یک کفگیر طلایی پاداش می دهد.مراحل بازی از تنوع خوبی برخورد دار هستند و دشمنان بازی و طراحی مراحل بازی در هسته گیم پلی بازی که پیش روی شما قرار دارد در طول گیم پلی بازی دچار تغییراتی میشود و شما حس تکراری بودن در طول تجربه مراحل بازی به شما دست نمیدهد . البته گیم پلی کلی بازی روی هم رفته ساده است و شما به هیچ وجه با یک عنوان سخت و پیچیده اصلا روبرو نیستید . در مورد مکانیزم های گیم پلی بازی هم میتوان گفت احتمالا در بسیاری از بازی هایی این سبک مشابه آن را دیده‌اید حتی با عمقی بهتر و طراحی چشم نواز تر . در پایان هر مرحله اصلی هم شما با غول هایی مواجه خواهید شد که باید با آنان مباززه کنید . طراحی غول ها قابل قبول کار شده و غول ها خبیث و در عین حال خنده دار هستند . هر غولی نقاط ضعفی دارد و اگر به نقاط ضعف غول ها پی ببرید دیگر کار سختی پیش روی خود ندارید و شکست دادن آن ها ساده خواهد بود.بازی از موتور گرافیکی Unreal Engine 3 استفاده میکند که در دنیای بازی های ویدیوی موتور گرافیکی قدرتمند و بسیار خوش نام است . سازندگان گرافیک بازی را شاد و فانتزی توسعه داده و بازی از گرافیکی فانتزی با رنگ بندی تند و شاید بتوان بهتر گفت گرافیک آبرنگی بهره میبرد .

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : XBOX ONE
  • سبک بازی : ماجرایی
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 7 سال به بالا
  • وزن : 350 گرم
  • ابعاد : 5.31 /0.59 /6.69 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Spongebob SquarePants Battle Bottom Rehydrated XBOX

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}