خرید بازی XCOM 2 - ایکس باکس وان XBOX ONE
خرید بازی XCOM 2 - ایکس باکس وان XBOX ONE
قیمت: 1270000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی XCOM 2 - ایکس باکس وان XBOX ONE

خرید بازی XCOM 2 - ایکس باکس وان
مدل: بازی XBOX
تولیدکننده: 2K Games

محصولات مشابه

بازی XCOM 2 دنباله بازی XCOM: Enemy Unknown است که در سال 2012 بهترین بازی استراتژیک سال شده بود. دنیا اکنون تحت سلطه بیگانگان است و شما باید واحد XCOM را از نو بسازید و در برابر این بیگانگان ایستادگی کنید.

 

انتقامجو نام یکی از سفینه باربر بیگانه است که توسط انسان‌ها تسخیر شده و تبدیل به مرکز فرماندهی پرنده واحد XCOM شده است. گیم‌پلی بازی دست شما را باز می‌گذارد تا نیروهای خود را هدایت کنید، منابع خود را مدیریت کنید و هدف بعدی خود را مشخص کنید.

 

بازی دارای پنج کلاس شخصیتی با درخت مهارت مجزا است تا بتوانید تاکتیک‌های مورد نظر خود را اجرا کنید.

 

گیم پلی جدید بازی، موقعیت‌های تاکتیکی بیشتری را به شما ارائه می‌دهد. با استفاده از استتار، به نیروهای گشت دشمن شبیخون بزنید. پس از جنگ از غنایم به دست آمده استفاده کنید و همرزمان خود را نجات دهید.

 

نیروهای جدید دشمن باعث پیچیدگی و چالش بیشتر نبردها می‌شوند و مهارت تاکتیکی شما را به چالش می‌کشند.

 

با انجام تحقیقات، انتقامجو را آپگرید کنید و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه کنید. از دانشمندان و مهندسان استفاده کنید و اسلحه و زره جدید برای سربازان خود بسازید.

 

مراحل بازی بسیار متنوع هستند و در مناطق مختلف از جمله جنگل‌ها، شهرهای ویرانه و پایگاه‌های دشمن رخ می‌دهند و هر مرحله چالش‌های منحصربفرد خود را دارد.

 

بازی دارای بخش چندنفره است و می‌توانید با تشکیل تیمی از انسان‌ها و بیگانگان در مپ‌هایی که به صورت تصادفی ایجاد می‌شوند، با دیگران مبارزه کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی XCOM 2 - ایکس باکس وان XBOX ONE

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}