خرید بازی F1 2022 Xbox
خرید بازی F1 2022 Xbox
قیمت: 1990000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی F1 2022 Xbox

حجم 80GB
نام بازی F1 22
شبیه‌ساز - مسابقه‌ای
تعداد بازیکن یک الی ۲۰ نفر
دو نفره Split-Screen - تا ۲۰ نفر آنلاین
سازنده Codemasters
ناشر EA Sports
درجه بندی سنی برای تمام سنین

محصولات مشابه

با بازی F1 22، بازی رسمی مسابقات قهرمانی فرمول یک، به نسل جدید بازی‌های فرمول یک، زیر پرچم کمپانی EA سلام کنید. در فصل جدید مسابقات فرمول یک، خودروهای از نو طراحی شده و قوانین جدید این مسابقات را تجربه کنید و از پیست‌های مسابقه جدید مانند اتودروم میامی لذت ببرید.

در بازی F1 22 تمام خودروهای فصل ۲۰۲۲ مسابقات فرمول یک با تمام ۲۰ راننده و ۱۰ تیم کاملا شبیه‌سازی شده‌اند و با سیستم جدید ارائه مسابقات، کاملا خود را در دنیای فرمول یک احساس خواهید کرد. در بخش My Team می‌توانید تیم فرمول یک خود را بسازید و در مساباقت فرمول یک شرکت کنید، در مود Split-Screen و آنلاین می‌توانید دوستان خود را به چالش بکشید و در مود جدید Pirelli Hot Laps می‌توانید ابرخودروهای جذاب دنیای فرمول یک را هدایت و رانندگی کنید.

در بازی F1 22، مود Race Day کاملا از نو برپا شده است و چینش خودروها در پیست و خودرو ایمنی، بهبودهای چشم‌گیری نسبت به نسخه قبلی داشته‌اند. گزارشگران در بازی نیز دارای دیالوگ‌های جدیدتری هستند و زوایای دوربین مختلف به شما حس و حال حضور در پیست فرمول یک را القا می‌کنند. 

 

 

 

 

در مود جدید F1 Life، شما می‌توانید ابرخودروها، تجهیزات، لباس‌ها و جوایز خود را به معرض نمایش بگذارید و زندگی یک راننده فرمول یک را تجربه کنید. 

 

بازی F1 22 دارای هوش مصنوعی جدیدی است که مسابقات را چالش‌برانگیزتر و طبیعی‌تر می‌سازد. افرادی که به دنبال شبیه‌سازی مسابقات فرمول یک با تمام جزئیات هستند، با سطح جدید هوش مصنوعی این بازی، خود را در حال مسابقه با رانندگان واقعی این ورزش احساس خواهند کرد. 

 

 

در بخش Career بازی F1 22، شما به عنوان یک راننده نوظهور در مسابقات F1 22 شرکت خواهید کرد و برای تبدیل شدن به بهترین راننده دنیا با بهترین رانندگان فرمول یک در تاریخ مسابقه خواهید داد. این بخش یک دوره ۱۰ ساله را شامل می‌شود و به صورت دو نفره نیز قابل بازی است.

 

در بخش F2 که زمین تمرین مسابقات فرمول یک محسوب می‌شود، شما می‌توانید فصل کامل مسابقات فرمول 2 رو به صورت کوتاه یا کامل تجربه کنید و خود را برای چالش اصلی بازی آماده کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی F1 2022 Xbox

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}