بازی و فیلم Lego Play and Watch Batman Movie DC Super Villains  برای XONE
ناموجود

بازی و فیلم Lego Play and Watch Batman Movie DC Super Villains برای XONE

عنوان محصول : Lego Play and Watch

سبک بازی :ماجرایی اکشن لگویی

پلتفرم اجرایی : XBOX ONE

دیسک بلوری فیلم The Lego Batman Movie

دیسک بازی he Lego DC Super Villains

ناشر :  Warner Bros. Interactive Entertainment

سازنده : Traveller's Tales

موجودی محدود قبل از پرداخت با تماس تلفنی هماهنگ نمایید

 

محصولات مشابه


بر خلاف نسخه‌های پیشین بازی‌های لگو که شما در نقش قهرمانان در بازی ظاهر می‌شدید، این‌ بار وظیفه شما این است که هدایت کاراکتر‌های منفی دنیای دی سی را بر عهده بگیرید، با تشکیل دادن تیمی از کاراکترها، قانون دنیای خود را بشکنید و خط داستانی جدیدی از بازی‌های لگو را تجربه کنید.

آمس کرشن، معاون رئیس بخش تعامل و انیمیشن کمپانی DC Entertainment، در مورد بازی لگو جدید که شما را در جایگاه کاراکترهای پلید می‌گذارد، نوشت:

بازی LEGO DC Super-Villains کاربران را به سفری دعوت می‌کند که داستان آن را شخصیت‌های شرور و خاطره‌انگیز دنیای DC رقم می‌زنند. فهرست شخصیت‌های پلید این بازی به طرفداران اجازه می‌دهد که تیمی از کاراکترهای جوکر، هارلی کویین و لکس لوتر را تشکیل دهند که کره زمین را از دست کاراکتر‌های تاریک‌تر نجات می‌دهند.

به گفته سازندگان، روند بازی تنها به نبرد شما با قهرمانان اصلی بازی خلاصه نمی‌شود و در آن سو همانند Suicide Squad شما به مبارزه با گروه‌های تاریک دیگری می‌روید. گویا قهرمانان اصلی دنیای دی سی یعنی گروه Justice League ناپدید شده‌اند و گروه دیگری از قهرمانان که خود راJustice Syndicate نامیده‌اند، در دنیای این بازی حاضر شده‌اند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی و فیلم Lego Play and Watch Batman Movie DC Super Villains برای XONE

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}