حافظه جانبی ایکس باکس سریز Seagate Expansion Storage SSD Card for XBOX - 2TB
حافظه جانبی ایکس باکس سریز Seagate Expansion Storage SSD Card for XBOX - 2TB
قیمت: 25950000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

حافظه جانبی ایکس باکس سریز Seagate Expansion Storage SSD Card for XBOX - 2TB

خرید حافظه جانبی ایکس باکس - دو ترابایت
مدل: کارت حافظه ایکس باکس
تولیدکننده: Seagate
ظرفیت دو ترابایت
سازگار با Quick Resume
مخصوص ایکس باکس سری ایکس|اس

محصولات مشابه

با کارت حافظه ایکس باکس، محصولی از کمپانی Seagate که با همکاری و نظارت مایکروسافت ساخته شده است، حافظه کنسول ایکس باکس سری ایکس یا ایکس باکس سری اس خود را افزایش دهید.

 

کارت حافظه ایکس باکس بدون نیاز به هیچ ابزاری به محل مخصوص خود در پشت ایکس باکس متصل می‌شود و بدون هیچ گونه کاهش کیفیت تصویر، فریم ریت و زمان بارگذاری و بدون تأخیر و لگ، تمام بازی‌ها را اجرا می‌کند و شما می‌توانید بازی‌های نسل جدید را که برای ایکس باکس سری ایکس|اس بهینه شده‌اند، روی این کارت حافظه نصب کنید.

 

این کارت حافظه توسط کمپانی معروف و شناخته‌شده سیگیت با همکاری مایکروسافت، به صورت اختصاصی برای ایکس باکس سری ایکس|اس ساخته شده است و تنها حافظه جانبی ساخته‌شده و قابل استفاده برای این دو کنسول نسل جدید است و از نظر سرعت، کاملا با طراحی خاص این کنسول سازگار است.

 

 

حافظه جانبی سیگیت همانند حافظه داخلی ایکس باکس سری ایکس|اس با معماری Velocity ساخته شده است تا سرعت بارگذاری بازی‌ها بسیار بالا باشد و کیفیت بازی‌ها کاهش پیدا نکند. اجرای بازی از روی این کارت حافظه هیچ فرقی با اجرای بازی از روی حافظه کنسول نخواهد داشت.

 

 

یکی از قابلیت‌های ویژه ایکس باکس سری ایکس|اس، قابلیت Quick Resume است و این کارت حافظه نیز با این قابلیت کاملا سازگار است و شما می‌توانید به سرعت بین بازی‌ها جابجا شوید، بدون اینکه نیازی به بستن بازی و اجرای مجدد آن باشد.

 

حافظه جانبی ایکس باکس برای بازی‌های نسل جدید ساخته شده است اما شما می‌توانید بازی‌های نسل‌های قبلی ایکس باکس را نیز روی آن نصب و ذخیره کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای حافظه جانبی ایکس باکس سریز Seagate Expansion Storage SSD Card for XBOX - 2TB

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}