خرید پایه شارژ دسته ایکس باکس نسخه ۲۰ سالگی Razer Universal Quick Charging Stand XBOX 20th Anniversary Limited
خرید پایه شارژ دسته ایکس باکس نسخه ۲۰ سالگی Razer Universal Quick Charging Stand  XBOX 20th Anniversary Limited
قیمت: 3150000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید پایه شارژ دسته ایکس باکس نسخه ۲۰ سالگی Razer Universal Quick Charging Stand XBOX 20th Anniversary Limited

عنوان محصول :  پایه شارژ دسته ایکس باکس نسخه ۲۰ سالگی

USB Type C

سازنده Razer

مدت زمان شارژ کمتر از سه ساعت

مناسب کنترلر بی‌سیم ایکس باکس 

نشانگر برای نمایش مقدار شارژ کنترلر

رنگ طرح ویژه ۲۰ سالگی ایکس باکس

سال ساخت 2021

باتری ۱۲۰۰ میلی‌آمپرساعت

محصولات مشابه

اگر به دنبال سریع‌ترین راه ممکن برای شارژ کردن دسته ایکس باکس هستید، پایه شارژر Razer Universal، بهترین انتخاب ممکن است. این پایه شارژر در رنگ‌های متنوع عرضه شده است تا تمام سلیقه‌ها را پوشش دهد و رنگی یکسان با کنترلر بی‌سیم ایکس باکس داشته باشد.

 

 

این پایه شارژر می‌تواند کنترلر ایکس باکس را در کمتر از سه ساعت کامل شارژ کند و دارای یک مدار هوشمند است که پس از پایان شارژ، جریان برق را قطع می‌کند تا به کنترلر شما آسیبی وارد نشود.

 

 

این پایه شارژر با هر دو مدل کنترلر ایکس باکس سازگار است و می‌توانید کنترلر جدید و سری قدیمی کنترلر ایکس باکس را روی آن شارژ کنید.

 

 

این پایه از پورت زیر کنترلر آن را شارژ می‌کند و علاوه بر شارژ سریع، جلوه بسیار جذابی دارد. همچنین این محصول حاوی دو عدد کاور باتری برای هر دو مدل کنترلر ایکس باکس است.

 

 

این پایه شارژر شامل یک عدد باتری قابل شارژ است و می‌توانید با اتصال این پایه به هر منبع برقی از جمله پریز برق، ایکس باکس یا حتی کامپیوتر، کنترلر خود را شارژ کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید پایه شارژ دسته ایکس باکس نسخه ۲۰ سالگی Razer Universal Quick Charging Stand XBOX 20th Anniversary Limited

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}